18,06,2024

Aksidentohen 5 vetura në autostradën Tiranë-Durrës

Must Read

Mësohet se tre nga mjetet e aksidentuara janë me targa kosovare ndërkohë që dy të tjerat me targa shqiptare.

Të plagosurit janë dërguar me urgjencë në spital ku po marrin mjekimin e nevojshëm. Nga përplasja e mjeteve ka pasur gjithashtu edhe dëme materiale.

Në vendngjarje kanë mbërritur forcat e policisë, të cilat po hetojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

The post Aksidentohen 5 vetura në autostradën Tiranë-Durrës appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Aliu: Nënkalimi për vetura dhe këmbësorë tek Stacioni i Policisë, tashmë ka mbyllur gjysmën e punimeve

Kryetari i komunës së Ferizajt, Agim Aliu, ka bërë të ditur se nënkalimi te stacioni i Policisë për vetura...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img