25,05,2024

Aksidenti në Burrel, në makinë katër persona të së njëjtës familje (Foto)

Must Read
Aksident, Foto Arkiva

Sipas policisë, viktimat janë Afrim Rexhepi dhe Fitim Nelku, ndërsa të plagosur janë Artan dhe Ajet Rexhepi.

Aksidenti rrugor është shënuar pak pas mesditës në aksin Tiranë-Peshkopi.

Një automjet tip “Benz” me targë AA 923 FH ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në ujërat e liqenit Shkopet.

Policia bën të ditur se ngjarja ka ndodhur në afërsi të tunelit të Shkopetit.

Policia e Laçit, Burrelit dhe Peshkopisë mbërritën menjëherë në vendin e ngjarjes, ndërsa të plagosurit janë transportuar në spital, ku po u jepet ndihma mjekësore.

Aksidenti dyshohet se ka ndodhur si pasojë e humbjes së kontrollit nga ana e drejtuesit të mjetit, ose ndonjë problem shëndetësor i tij.

makina-e-aksidentuar-465x620

The post Aksidenti në Burrel, në makinë katër persona të së njëjtës familje (Foto) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia kap shoferët me dronë në vijë të plotë, 200 euro gjobë dhe heqje e patentë-shoferit për 3 muaj

Policia ka njoftuar se në rrugën magjistrale Ferizaj-Viti, saktësisht në fshatin Gërlicë të Ferizajt ka ndaluar dy shoferë, njëri...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img