23,04,2024

Aksidenti i rëndë në Itali, ky është 21-vjeçari shqiptar që humbi jetën ditën e djeshme

Must Read

I riu drejtonte një kamionçinë, ndërsa është përplasur me një mjetin tim ‘BMW’ që drejtohej një rumun, 25 vjeç. Ngjarja e rëndë ndodhi dje rreth orës 15:00, në aksin rrugor Griduzza – Chiesa Cortile, pranë Modenas. Pavarësisht se të rinjtë u transportuan me urgjencë në spital, shqiptari nuk mundi t’i mbijetonte plagëve të marra.

‘BalkanWeb’ mëson se i riu pas shkollës, punonte në një firmë transporti bashkë me babain e tij.

Ermiri që prej 2010 kishte marrë nënshtetësinë italiane, ndërsa pas ka lënë dy prindërit dhe vëllain e tij më të madh, Ahmetin.

Sakaq, policia vijon hetimet në lidhje me aksidentin e rëndë që i mori jetën 21-vjeçarit shqiptar si dhe plagosjen e drejtuesit tjetër.

download-1-3_1486476400-6160765 534413-275912565837502-805544212-n_1486476400-5101793 282362-300690790026346-391571582-n_1486476402-4142289 1005209-465536893541734-2144067637-n_1486476402-4459336

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img