17,04,2024

Aksident si në filmat aksion, makinat përplasen në bulevard (Foto)

Must Read

Dy mjete, njëri tip “Golf” dhe tjetri tip “Fiat” janë përplasur me njëra-tjetrën, fatmirësisht pa shkaktuar viktima.

Siç duket edhe nga pamja, njëra prej makinave është përmbysur plotësisht.

Dyshohet se shkak i aksidentit mund të jetë bërë drejtimi i mjeteve në gjendje të dehur.

The post Aksident si në filmat aksion, makinat përplasen në bulevard (Foto) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img