29,09,2023

Aksident rrugor, dyshohet për dy viktima

Must Read

aksident-me-fatalitet-n-euml-magjistralen-ferizaj-ndash-prishtin-euml_hd-780x439

Një aksident trafiku ka ndodhur pak minuta më parë në rrugën Shkodër-Postribë. Nga të dhënat e para, ende jo zyrtare, thuhet se ka persona të plagosur dhe dyshohet se dy persona kanë humbur jetën. Ende nuk dihen shkaqet e këtij aksidenti të rëndë./albeu.com

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbahet Akademi solemne e Koncert Memorial në nderim të Dëshmorëve të Kombit në Ferizaj

Mbrëmjen e sontme tek Kompleksi i Varrezave të Dëshmorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Ferizaj, është mbajtur akademi...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img