23,07,2024

Aksident në Vlorë, lëndohen kalimtari dhe motoçiklisti

Must Read

Një automjet ka goditur fillimisht një kalimtar, më pas ka përplasur një motoçikletë dhe është larguar me shpejtësi nga vendngjarja.

Si pasojë e aksidentit kalimtari Nikollaq Dema 67 vjeç dhe drejtuesi i motoçikletës, identiteti i të cilit nuk dihet ende, kanë mbetur të plagosur.

Ata janë transportuar në spitalin e Vlorës për marrjen e ndihmës mjekësore. Mësohet se më kritike paraqitet gjendja e 67-vjeçarit Dema.

Policia ka nisur hetimet për identifikimin e autorit të aksidentit dhe kapjen e tij.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Universiteti i Shkencave të Aplikuara në Ferizaj hap konkursin për pranimin e studentëve të rinj

Universiteti i Shkencave të Aplikuara në Ferizaj (UShAF) ka hapur sot konkursin për pranimin e studentëve të rinj në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img