02,12,2023

Aksident në magjistralen Tiranë-Durrës [FOTO]

Must Read

aksident tr dr3

Një aksident rrugor ka ndodhur gjatë ditës së sotme, në magjistralen Tiranë-Durrës, me ç’rast është bllokuar gati i tërë komunikacioni.

Aksidenti në fjalë ka përfshirë disa makina, njofton Top Channel, përcjellë Gazeta Blic.
Mirëpo, akoma nuk dihet se a ka perosna të lënduar apo jo në të, sidoqoftë do të njoftoheni me kohë. /G.Blic/

aksident tr dr
aksident tr dr1

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img