16,04,2024

Aksident në Lushnjë, vdes motoristi 32-vjeçar

Must Read
Aksident me motor, foto arkiv

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës në afërsi të rrethrrotullimit të Savrës në Lushnjë.

Sipas policisë, autori i aksidentit është Kadri Cenku, 26 vjeç, banues në Kukës. Ai drejtonte një mjet tip “VOLSVAGEN TUAREG”, me targë AB 394 K, me të cilën ka përplasur 32-vjeçarin E.K., banues në Gradishtë, Lushnjë, i cili ka rënë në kanalin anësor dhe ka gjetur vdekjen. /Shekulli

The post Aksident në Lushnjë, vdes motoristi 32-vjeçar appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img