23,04,2024

Aksident në Lezhë, plagoset rëndë një fëmijë 3 vjeç

Must Read

Dy makina u përplasën me njëra-tjetrën në hyrje të qytetit .

Për pasojë mbetën të plagosur tre pjesëtarë të familjes Selimi, ndërsa një fëmijë 3-vjeç raportohet se ndodhet në gjendje të rëndë për jetën. Policia po heton shkaqet e aksidentit.

Paraprakisht dyshohet se përplasja ndodhi nga shpejtësia tej normave të lejuara./LAPSI.AL/

The post Aksident në Lezhë, plagoset rëndë një fëmijë 3 vjeç appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img