15,06,2024

Aksident në Korçë, plagoset rëndë një fëmijë

Must Read

Fëmija 7 vjeç me inicialet O.I është përplasur nga një makinë dhe si pasojë ka marrë dëmtime në kokë.

Ai është dërguar me urgjencë në spitalin e qytetit, por për shkak të gjendjes së rëndë është transportuar drejt Tiranës për mjekim më të specializuar.

Policia po heton shkaqet e aksidentit.

The post Aksident në Korçë, plagoset rëndë një fëmijë appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Varroset me nderime ushtarake nënoficeri i FSK-së që vdiq në vendin e punës

Këtë të shtune është varrosur me nderime ushtarake nënoficeri Muhamet Beqiri, i cili vdiq në vendin e tij të...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img