30,09,2023

Aksident në Graçanicë

Must Read

aksident

Në këtë aksident siç tregojnë fotografitë e dërguara në KALLXO.com nga një qytetar është e përfshirë edhe një veturë e UNMIK-ut.

Sot rreth orës 17:00 ka ndodhur një aksident komunikacioni në magjistralen për Gjilan, më saktësisht në Graçanicë.

Në këtë aksident siç tregojnë fotografitë e dërguara në KALLXO.com nga një qytetar është e përfshirë një veturë e UNMIK-ut dhe një tjetër me tabela vendore. Sipas qytetarit së paku një person ka pësuar lëndime të lehta.

KALLXO.com ka kontaktuar Policinë, por ata nuk e kanë konfirmuar aksidentin.

Zëdhënësja e Policisë për Rajonin e Prishtinës, Florije Ahmeti, tha se ende nuk ka pranuar raport për këtë aksident.

aksident aksident1

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbi 41 milion euro është buxheti i Komunës së Ferizajt, i miratuar për vitin e ardhshëm

Këtë të premte është mbajtur mbledhja e rregullt e Kuvendit të Komunës së Ferizajt, e kryesuar nga kryesuesi Xhavit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img