21,05,2024

Aksident në autostradën Tetovë-Shkup (VIDEO)

Must Read
Policia shqiptare

Në një video të postuar në rrjetet sociale, shihen se si disa ngasës të motoçikletave janë ndalur në autostradë dhe njëra motoçikletë duket e dëmtuar, shkruan lajmi.net.

Më pas një veturë e cila është në shpejtësi, godet në qen, me ç’rast shihet se si pjesa e përparme e veturës dëmtohet.

Sipas imazheve, nuk duket të ketë të lënduar në njerëz.

Për më shumë shikoni videon duke klikuar këtu /lajmi.net

 

The post Aksident në autostradën Tetovë-Shkup (VIDEO) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Caktohen dy ditët se kur do të mbahet testi i Arritshmërisë

Mbi 23 mijë nxënës më datë 25 dhe 28 qershor do t’i nënshtrohen testit të Arritshmërisë. Këtë vit shpërndarja...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img