16,04,2024

Aksident në autostradën Shkup-Tetovë, lëndohen tetë persona

Must Read

Sipas të dhënave të SPB-së së Tetovës, janë përplasur një veturë ”BMW” me regjistrim të Maqedonisë, një veutrë ”Honda Jaz”, me regjistrim të Serbisë, dhe një ”Passat” me regjistrim të Maqedonisë.

Nga përplasja e veturave, një preson është i lënduar më rëndë, kurse të tjerët janë lënduar lehtë, në mesin e të cilëve edhe dy fëmijë./Telegrafi/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img