02,12,2023

Aksident me vdekje në “Rrugën e Kombit” (Video)

Must Read
Aksidenti ne Rrugen e Kombit

Mësohet se drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin e tij duke u përplasur me trafik ndarësen. Për pasojë, drejtuesi ka mbetur i vdekur në vend.

Përplasja ka ndodhur pak para zbritjes në Rrëshen, në afërsi të fshatit Gziq.

Automjete të shumta janë ndalur në vendin e aksidentit, por pa arritur të shpëtojnë personin e aksidentuar, emri i të cilit nuk behet ende i ditur.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=PISZyc-7LR4?feature=oembed&w=640&h=480]

The post Aksident me vdekje në “Rrugën e Kombit” (Video) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img