13,06,2024

Aksident me dy të vdekur tek mbikalimi i Fllakës

Must Read
Aksident

Një mjet Benz ka goditur nga pas një kamion dhe ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Kur shoferi i kamionit ka zbritur të shohë çfarë ka ndodhur, një Fuoristradë e ka marrë përpara dhe si pasojë ai ka gjetur vdekjen. /Syrinet

The post Aksident me dy të vdekur tek mbikalimi i Fllakës appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në 25 vjetorin e çlirimit të Ferizajt mbahet ekspozita me fotografi “Gratë në rrugën e lirisë”

Gratë dhe vajzat e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, trimëreshat, heroinat e luftës për liri, gratë e lirisë - në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img