25,06,2024

Aksident komunikacioni në Dardani të Ferizajt

Must Read

Në orët e pasditës në Dardani të Ferizajt ka ndodhur një aksident komunikacion.

Aksidenti ka ndodhur ndërmjet një makine dhe traktorit ku  për pasojë dy udhëtarë kanë marrë lëndime të lehta.

Policia e trafikut ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin  

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Miratohet Korniza Afatmesme Buxhetore për vitin 2025-2027

Këtë të enjte është mbajtur mbledhja e Kuvendit të Komunës e kryesuar nga Kryesuesi i Kuvendit të Komunës, Xhavit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img