25,05,2024

Aksident komunikacioni, humb jetën një 15 vjeçar

Must Read
Foto-ilustrim

Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Korçë-Devoll, pranë fshatit Belorta. Shtetasi N.L., banues në fshatin Pendavinj, duke drejtuar mjetin tip “Mercedes-Benz” me targa AA 387 MG,  është  përplasur me një mur rrethues të një banese, ku për pasojë ka ndërruar jetë djali 15 vjeçar A.L., pasagjer në këtë mjet, shkruan tvklan.

Gjithashtu është  dëmtuar edhe drejtuesi i mjetit. I plagosuri u dërgua në spitalin e Korçës. Grupi hetimor thotë se po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit. Nga hetimet e para dyshohet se shkak është bërë shpejtësia e madhe e mjetit./ lajmi.net

The post Aksident komunikacioni, humb jetën një 15 vjeçar appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia kap shoferët me dronë në vijë të plotë, 200 euro gjobë dhe heqje e patentë-shoferit për 3 muaj

Policia ka njoftuar se në rrugën magjistrale Ferizaj-Viti, saktësisht në fshatin Gërlicë të Ferizajt ka ndaluar dy shoferë, njëri...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img