03,12,2023

Aksident i rëndë në udhëkryqin e Lipjanit

Must Read

Para pak çastesh në  udhëkryqin e Lipjanit ka ndohë një aksident i rëndë  në të cilin janë përfshirë tri automjete.

Nga vendi i ngajrjes foto ka dërguar  një lexues i FeriizajPress,Kushtrim Llabjani,porende nuk është bërë e ditur a ka të lënduar  në këtë aksident.

Policia e trafikut gjendet ne vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.

12121 212121 12121212 13493484_1320024161359594_1747184675_o 32323232

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img