07,12,2023

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, dyshohet për dy të vdekur 

Must Read

Ngjarja ndodhi rreth orës 10:00 në aksin Rubik-Milot.

Siç raporton “Ora”, dyshohet se dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën dhe si pasojë dy persona mund të kenë mbetur të vdekur.

The post Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, dyshohet për dy të vdekur  appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Nënshkruhet marrëveshja për ndërtimin e Qendrës së Mjekësisë Familjare në Prelez të Muhaxherve

Gajtë ditës së sotme kryetari i Ferizajt Agim Aliu ka nënshkruar një marrëveshje me shoqatën "Qëndresa Kosovare" për...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img