15,06,2024

Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Vlorë, vdes një person (Foto)

Must Read
Aksident, FOTO ARKIV

Nga sa duket ka ndodhur një përplasje e një furgoni me trafikndaresen. Ndërkohë që mësohet se furgoni drejtohej nga një 22 vjeçar, i cili ka humbur kontrollin e makinës dhe është përplasur me trafikndarësen.

“Një automjet tip “Furgon” me targë AA050EK, me drejtues shtetasin M.H., 22 vjeç, banues në Fier, duke drejtuar mjetin në drejtim të Fierit, ka humbur kontrollin dhe është përplasur me traversën anësore, ku për pasojë e këtij aksidenti janë dëmtuar 7 shtetas, ndërsa 1 tjetër ka humbur jetën në vend. Punohet për identifikimin dhe gjeneralitetet e personave”, thuhet ne njoftimin e policisë.

13555754-10154487136089349-521393774-o_1467094411-3651051 13524002-10154487136124349-484857353-o_1467094392-3292504

The post Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Vlorë, vdes një person (Foto) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ka ndërruar jetë Veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës , nënoficeri, Rreshteri i parë i FSK-së Muhamet R. Beqiri

Është ndarë nga jeta veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, nënoficeri i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Rreshterit i...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img