21,04,2024

Ahmeti: S’japim nënshkrime për LSDM-në pa marrëveshje paraprake

Must Read
Ali Ahmeti

“Pa materiale të shkruara, LSDM-ja nuk do t`i marr nënshkrimet e BDI-së. Jemi në pritje të shohim se çka ofrojnë, pastaj BDI do të mbledh Kryesinë qëndrore për të vendosur”, u shpreh Ahmeti i cili pranoi se po mbahen takime të vazhdueshme paralele me VMRO-DPMNE-në dhe LSDM-në.

“Është normale të bisedoj me Gruevskin, sepse jemi partnerë koalicioni për 10 vjet” ka përfunduar Ahmeti, shkruan Zhurnal.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Vrasje e mbetur në tentativë në Ferizaj

Me datën 19.04.2024 në ora 17:47 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë se në udhëkryqin e rrugëve...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img