13,06,2024

Adoleshenti bie nga kati i dytë, lëndohet rëndë (FOTO)

Must Read

Policia-vend-krimi-650x358

Një ngjarje e rënd ka ndodhur sot rreth orës 20:00 në Prishtinë.

Një djalë rreth 13 vjeçar ka rënë nga kati i dytë, në një banesë në Kalabri, përkatësisht tek banesat e quajtura “të arabve”.

Lajmi.net mëson  se djali ka rënë nga kati i dytë në bodrum dhe është përplasur fort për beton.

Ai është dërguar me veturën e ndihmës së shpejt në spital.

Mësohet se ai është lënduar rënd, ku ka marr lëndime në kokë, bark dhe shpinë.

Lajmi.net ka kontaktuar zyrtarë në QKUK, përkatësisht në Emergjencë, por ata kanë thënë se nuk mund të japin informacione lidhur me gjendjen e këtij pacienti./lajmi.net

ll l

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në 25 vjetorin e çlirimit të Ferizajt mbahet ekspozita me fotografi “Gratë në rrugën e lirisë”

Gratë dhe vajzat e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, trimëreshat, heroinat e luftës për liri, gratë e lirisë - në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img