21,02,2024

A po shkon Thaçi sipas modelit të Erdoganit? Përgjigjet Lumir Abdixhiku (VIDEO)

Must Read

lumiriii-780x439

Sonte në RTK është transmetuar emisioni “Komiteti”; prodhim i Gazetës Express për televizionin publik. Të ftuar kanë qenë Dastid Pallaska dhe Lumir Abdixhiku.

Ekonomisti Lumir Abdixhiku ka kritikuar sjelljen e Thaçit, duke e krahasuar me liderë tjerë autokratë.

Dëgjojeni çfarë thotë ai:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=wLCOxcePiQw]

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Arrestohet Visar Avdyli, personi i kërkuar nga Norvegjia për një vrasje

Policia e Kosovës ka arrestuar në Ferizaj shtetasin kosovar me inicialet V.A, që ishte i kërkuar me udhërarrest ndërkombëtar. Sipas...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img