04,06,2023

A është ky goli më i jashtëzakonshëm i shënuar këtë javë? (Video)

Must Read

gianluca-lapadula-goal-vs-cesena-april-2016

Gianluca Lapadula ka shënuar një gol spektakolar këtë javë në Itali.

Në ndeshjen e Serie B në mes të Pescara dhe Cesena, 26-vjeçari Lapadula shënoi golin e vetëm, i cili doli të ishte edhe goli i fitores për Pescaran, dhe ai e bëri këtë në mënyrë spektakolare.

Shikoni golin e jashtëzakonshëm të tij me gërshërë më poshtë. /Gazeta Blic/

https://www.youtube.com/watch?v=VH1lhc1iD3w

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Podujeva pritet të vërshohet nga tifozët e zjarrtë të klubit tonë

Klubi i Futbollit, Ferizaj, ka njoftuar se janë gati për ndeshjen e nesërme ndaj Lirisë, në kuadër të barazhit. Ferizaj...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img