21,02,2024

A është kjo bukuroshe arsyeja e formës së lartë të Susos? (FOTO)

Must Read

Mesfushori me tipare sulmuese po kalon një sezon fantastik, pasi nuk mundi që të tregonte vlerat e tij në ekipin e Liverpoolit.

Bukuroshja Alis Rodriguez mesa duket është “muza” e frymëzimit për futbollistin e Milanit, pasi edhe mbrëmë kanë festuar dopietën në derbi.

albsbs fokf 5555s 444 treee se-kt

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img