25,05,2024

A e mbani mend Riquelmen? Shikoni penalltinë që e shënoi në stilin ‘Panenka’ (Video)

Must Read

maxresdefault

Legjenda argjentinase e futbollit, Juan Roman Riquelme, u kthye nga pensionimi për të luajtur në një ndeshje lamtumirëse të Alvaro Recomas në Uruguaj.

Ish ylli i Barcelonës, Villarrealit dhe Boca Juniorsit, tashmë 37-vjeçar, shënoi supergol nga penalltia në stilin ‘Panenka’, duke mahnitur të pranishmit.

Shikoni supergolin e Riquelmes më poshtë. /Gazeta Blic/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img