20,02,2024

A e dini sa fitore ka shënuar Unitedi në shtatë ndeshjet e fundit në Premierligë?

Must Read

Skuadra e Jose Mourinhos, sërish sot ka dështuar të fitojë, përballë Burnelyt në ‘Old Trafford’, me të cilën skuadër barazoi 0:0.

Në shtatë ndeshjet e fundit, Unitedi në Premierligë ka shënuar vetëm një fitore, tre barazime dhe tre humbje, shkruan lajmi.net.

Kjo ka bërë që pas 10 ndeshjeve, të renditen në vendin e tetë me 15 pikë, tetë pikë larg kreut, që mbahet nga Manchester City dhe Arsenal.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img