25,05,2024

A do të qëndrojë Ronaldo në ekipin kombëtar? Përgjigjet Fernando Santos

Must Read

Ronaldo pesë herë fitues i Topit të Artë, ende nuk ka zbuluar nëse do të mbetet pjesë e Portugalisë pas këtij botërori, kur dihet se ka arritur moshën 33 vjeçare.
Dëshira e Santos, është që Ronaldo të mbetet pjesë e ekipit të Portugalisë, për t’i ndihmuar lojtarët e rinj në zhvillimin e tyre.
“Cristiano ende ka shumë për t’i dhënë futbollit dhe shpresoj që të qëndrojë për të ndihmuar lojtarët e rinj në zhvillimin e tyre”, është përgjigjur Santos.
“Ne kemi një skuadër me shumë lojtarë të rinj dhe sigurisht që të gjithë ne duam që ai të jetë me ne”./Lajmi.net/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia kap shoferët me dronë në vijë të plotë, 200 euro gjobë dhe heqje e patentë-shoferit për 3 muaj

Policia ka njoftuar se në rrugën magjistrale Ferizaj-Viti, saktësisht në fshatin Gërlicë të Ferizajt ka ndaluar dy shoferë, njëri...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img