17,04,2024

A do të kandidojë Ilir Deda për Kryetar të Prishtinës? (Video)

Must Read
Ilir Deda

Deda ka shpjeguar arsyet pse ai dhe kryetarja e Gjakovës, Mimoza Kusari – Lila, si themelues të partisë nuk zgjodhën të bëhen asnjëri prej tyre lider i Alternativës.

Ai ka treguar nëse do të kandidojë për kryetar të komunës së Prishtinës, meqenëse gjatë zgjedhjeve të përgjithshme, votat e deputetit, në atë kohë pjesë e Lëvizjes Vetëvendosje, ishin kryesisht nga Prishtina.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img