19,06,2024

Lotët e gazetarëve kosovarë bënë jehonë në mediet ndërkombëtare

Must Read

Anëtarësimi i Kosovës në UEFA ka ngjallur emocion të madh tek të gjithë kosovarët.

Por emocion më të madh kanë përjetuar gazetarët tonë të cilit kanë qenë prezent gjatë marrjes së këtij vendimi, transmeton Indeksonline.

Këtë lajm e kanë publikuar të gjitha mediet ndërkombëtare duke shfaqur fotografitë e gazetarëve kosovarë të cilët janë përlotur nga ky emocion.

Në fotografi shihen gazetari dhe fotoreporteri i Indeksonline, Blerim Uka, redaktori i sportit në KTV, Arlind Grantolli dhe redaktori i sportit në RTV21, Agim Binaku.

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Aliu: Nënkalimi për vetura dhe këmbësorë tek Stacioni i Policisë, tashmë ka mbyllur gjysmën e punimeve

Kryetari i komunës së Ferizajt, Agim Aliu, ka bërë të ditur se nënkalimi te stacioni i Policisë për vetura...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img