21,02,2024

60-vjeçari nga Lipjani, vdes në Shqipëri

Must Read
Policia shqiptare

Policia e Shtetit ka bërë të ditur se vdekja e kosovarit ka ndodhur në lagjen nr.1 të Pogradecit dhe nga veprimet e kryera rezulton se vdekja ka ardhur nga shkaqe natyrale.

I ndjeri është M.R., 60-vjeç ndërsa për të pritet ekspertiza mjeko-ligjore, transmeton Indeksonline.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Arrestohet Visar Avdyli, personi i kërkuar nga Norvegjia për një vrasje

Policia e Kosovës ka arrestuar në Ferizaj shtetasin kosovar me inicialet V.A, që ishte i kërkuar me udhërarrest ndërkombëtar. Sipas...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img