21,05,2024

50 vjeçari bie aksidentalisht nga kati i pestë i ndërtesës

Must Read

Një burrë 50-vjeçar nga Tirana është rrëzuar aksidentalisht nga kat i 5-të i pallatit. Ngjarja ndodhi sot në rrugën “Margarita Tutulani”.
Burime zyrtare nga policia bënë me dije se i plagosuri L. L., ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.
“Më datë 02. 07. 2018, në rrugën “Margarita Tutulani”, nga pakujdesia ka rënë nga kati i pestë, i pallatit shtetasi L. L., 50 vjeç, i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve”, ka njoftuar policia.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Caktohen dy ditët se kur do të mbahet testi i Arritshmërisë

Mbi 23 mijë nxënës më datë 25 dhe 28 qershor do t’i nënshtrohen testit të Arritshmërisë. Këtë vit shpërndarja...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img