17,04,2024

45-vjeçari rrah brutalisht djalin e tij, arrestohet

Must Read

Ngjarja ka ndodhur dy ditë më parë në lagjen “1 Maji” në Vlorë, ndërsa 45-vjeçar Armando H. u arrestua sot.

Burime zyrtare nga policia e Vlorës bëjnë me dije se dhuna ka nisur pas një konflikti për motive të dobëta mes babait dhe djalit, shkruan syri.

Gjatë hetimeve të kryera, rezultoi se Armando H. ishte person i shpallur në kërkim, i dënuar me 1 vit burg për veprën penale “dhunë në familje”, shtojnë të njëjtat burime.

The post 45-vjeçari rrah brutalisht djalin e tij, arrestohet appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në Ferizaj u shënua 16 Prilli-Dita e të Zhdukurve me Dhunë

Me rastin e 16 Prillit - Ditës të të Zhdukurve me Dhunë në Komunën e Ferizajt, Komuna e Ferizajt...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img