12,04,2024

3 të vdekur në Bulqizë, identifikohen viktimat

Must Read

Burime zyrtare nga policia kanë bërë të ditur se, Policia e Dibrës ka marrë njoftim se në hyrje të fshatin Trebisht, Bulqizë, një mjet tip Opel Astra me targa AA 791 JY  ka dalë nga rruga dhe ka rënë në humnerë.

Në automjet udhëtonin 4 persona, nga të cilët 3 prej tyre kanë humbur jetën ndërsa njëri është në gjendje të rëndë dhe konkretisht:

Gentjan Sula, 27  vjeç ndodhet i  plagosur në gjendje të rëndë po mjekohet në Dibër të Madhe Maqedoni.

Kanë humbur jetën

Azem Karabrahimi  21 vjeç banues në fshatin Ostren.

Elena Bajrami  rreth 32 vjece,  banuese në fshatin Tuçep.

Musa Nuredini rreth 55 vjeç .

Grupi hetimor në  vend ngjarje po punon për zbardhjen e ngjarjes.

trebishte-bulqize-1-700x525 trebishte-bulqize-3

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Vrasja në Ferizaj, Agim Aliu: Të gjithë të tronditur, bashkëndiejmë me familjen e viktimës

Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim Aliu, është shprehur i tronditur pas ngjarje së rëndë që ndodhi pasditen e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img