21,05,2024

3 Javë nga fundi, këto janë ndeshjet e mbetura të Barcelonës, Realit dhe Atleticos

Must Read

345_1461445525-8962195

Kur kanë mbetur edhe 3 javë nga fundi, gara në kampionatin spanjoll është ende e hapur pasi Barcelona, Atletiko dhe Reali i Madrid-it janë në ‘luftë’ me njëra-tjetrën.

Barcelona vazhdon të mbetet me pikë të barabarta me Atletikon ndërsa me realin 1 pikë më larg.

Këto janë ndeshjet e mbetura të ekipeve pretendente për titull:
Ndeshjet e Real Madridit deri në fund të kampionatit: Real Sociedad (Mysafir), Valencia (Vendas) dhe Deportivo (Mysafir).
Ndeshjet e Barcelonës deri në fund të kampionatit: Betis (Mysafir), Espanyol (Vendas) dhe Granada (Mysafir).
Ndeshjet e Atletico Madridit deri në fund të kampionatit: Vallecano (Vendas), Levante (Mysafir) dhe Celta Vigo (Vendas).

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Caktohen dy ditët se kur do të mbahet testi i Arritshmërisë

Mbi 23 mijë nxënës më datë 25 dhe 28 qershor do t’i nënshtrohen testit të Arritshmërisë. Këtë vit shpërndarja...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img