23,07,2024

25-vjetori i PS-së, Rama: E ardhmja është në dorën tonë

Must Read
Edi Rama

“Reformat nuk do të mbeten në mes dhe vendi nuk do të kthehet prapa. E dimë që është e vështirë t’i kënaqësh të gjithë gjatë gjithë kohës, por jemi të fokusuar plotësisht te problemet e njerëzve”, deklaroi Rama.

Kreu i PS-së theksoi se “përmes reformave, po hedhim bazën e shtetit për të ndërtuar themele të qëndrueshme në çdo sektor”.

“Kemi ende shumë për të bërë. Kemi bërë gabime, por falë nesh vendi po ndryshon për mirë”, shtoi Rama.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Universiteti i Shkencave të Aplikuara në Ferizaj hap konkursin për pranimin e studentëve të rinj

Universiteti i Shkencave të Aplikuara në Ferizaj (UShAF) ka hapur sot konkursin për pranimin e studentëve të rinj në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img