02,12,2023

22 kg marihuanë në makinë, arrestohet shqiptari

Must Read

 

Mediat greke shkruajnë se automjeti me targa shqiptare drejtohej nga një 29-vjeçar, dhe gjatë kontrollit policor iu gjetën të fshehur në makinë 40 pako me 22 kilogramë marihuanë, 300 euro dhe 2 celularë.

Bëhet e ditur se mjeti  u ndalua në vendin e quajtur “Kallpaq”, pak kilometra nga dogana. Ndërkohë, ditën e djeshme ne Kostur u kapën nënë e bijë nga Greqia, të cilat kishin marrë në kufirin greko-shqiptar një sasi pre 5 kilogramë marihuanë.

The post 22 kg marihuanë në makinë, arrestohet shqiptari appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img