25,05,2024

21-vjeçari shqiptar dëbohet nga Italia, konsiderohet si i rrezikshëm

Must Read

Agjencia italiane e lajmeve ANSA, shkruan se i riu shqiptar jetonte bashkë me familjen në Castiglione del Lago që prej vitit 2004.

Ai akuzohet për krime të ndryshme, në total 11 vepra penale, të kryera në zonën e Trasimeno-s.

Për këtë arsye, Zyra e Emigracionit u ka kërkuar karabinierëve që të përgatisin urdhrin e dëbimit të të riut në Shqipëri për rrezikshmëri të lartë shoqërore.

Shqiptari ishte drejtuesi i një bande të rinjsh që merreshin me vepra të ndryshme kriminale.

The post 21-vjeçari shqiptar dëbohet nga Italia, konsiderohet si i rrezikshëm appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia kap shoferët me dronë në vijë të plotë, 200 euro gjobë dhe heqje e patentë-shoferit për 3 muaj

Policia ka njoftuar se në rrugën magjistrale Ferizaj-Viti, saktësisht në fshatin Gërlicë të Ferizajt ka ndaluar dy shoferë, njëri...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img