Show Biz

2 Ton lanson projektin më të ri “Veç me ty”


Publikuar më:


2 Ton është një prej reperave më aktiv, i cili vazhdimisht sjell projekte të reja muzikore.

Dhe një këngë të re e ka lansuar edhe ditën e sotme, që e publikoj bashkë me videoklip.

Projekti i ri nga reperi mban titullin “Vec me ty” dhe tashmë gjendet në kanalin zyrtar në Youtube.

Si çdo herë tjetër, edhe kësaj radhe për tekstin dhe muzikën është kujdesur vet 2 Ton, ndërsa beat nga Nego.

Kujtojmë që më herët gjatë ditës, reperi nga Ferizaj ngjalli dyshime që është fejuar, por vajza që ai postoi në Instagram ishte modelja nga videoklipi.

Se nëse ka diçka më shumë se raporte profesionale mes tyre mbetet të shihet.

Më poshtë kënga bashkë me videoklip.

To Top