02,12,2023

“2 mijë euro për videon erotike që ke bërë”

Must Read

 

Më i fundit vjen nga Tirana teksa dy të rinj kanë shantazhuar një vajzë me publikimin e një videoje intime. Njëri prej tyre ka rënë në prangat e policisë, ndërsa tjetri është në kërkim.

I arrestuari është shtetasi Erjon Benga 21 vjeç, si edhe është shpallur në kërkim A.S. 25 vjeç.

Këta dy të rinj kanë shantazhuar vajzën me inicialet K.L. se do t’i publikonin në rrjetet sociale një video intime të saj nëse nuk do t’u jepte 2 mijë euro.

The post “2 mijë euro për videon erotike që ke bërë” appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img