02,12,2023

15-vjeçarja denoncon: Më ngacmon seksualisht vëllai 36 vjeç

Must Read
Përdhunim/ Foto ilustruese

I.Sh rezulton të jetë me precedentë penale, pasi është i dënuar për vjedhje dhe plagosje të lehtë me dashje.

Sipas denoncimit nga motra me baba tjetër, K.I 15-vjeçare, vëllai i saj e ngacmonte seksualisht në banesë, në mënyrë të përsëritur. Ai akuzohet edhe se e ka përndjekur motrën e tij.

Pas denoncimit dhe vënies në pranga të 36-vjeçarit, policia ka lëshuar urdhër-mbrojtje ndaj 15-vjeçares./ Gazeta Express

 

The post 15-vjeçarja denoncon: Më ngacmon seksualisht vëllai 36 vjeç appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img