15,06,2024

14-vjeçarja lind në spital, e braktisë foshnjën

Must Read

Ngjarja ka ndodhur në maternitetin “Koço Gliozheni” në Tiranë, ku 14-vjeçarja është larguar në drejtim të paditur.

Sipas policisë së Tiranës, nëna e re ishte e vetme dhe ka braktisur në maternitetin e ri, foshnjën e sapolindur. Burimet policore shtojnë se 14-vjeçarja me inicialet M. M., pas lindjes së vajzës është larguar menjëherë, pa lënë gjurmë.

Gjithashtu policia ka bërë të ditur se e mitura është banuese në fshatin Prevallë të Librazhdit.

The post 14-vjeçarja lind në spital, e braktisë foshnjën appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Varroset me nderime ushtarake nënoficeri i FSK-së që vdiq në vendin e punës

Këtë të shtune është varrosur me nderime ushtarake nënoficeri Muhamet Beqiri, i cili vdiq në vendin e tij të...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img