04,03,2024

11 yjet që nuk janë nominuar për formacionin e vitit (FOTO)

Must Read

Mirëpo, jashtë 11-shes kanë mbetur disa futbollistë të njohur.

“SportBible” ka përpiluar një formacion me futbollistë të njohur që kanë mbetur jashtë listës, përcjellë “Lajmi.net”.

Emrat e 55 futbollistëve të nominuar, mund t’i shihni duke klikuar këtu.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img