04,06,2023

11-shja e javës në Europa League – aty nuk mungojnë befasitë (Foto)

Must Read

liv-dortmund

UEFA e ka publikuar formacionin zyrtar të javës në Europa League.

Pjesë e këtij ekipi janë vetëm dy lojtarë të Liverpoolit, përkundër super ndeshjes së zhvilluar ndaj Dortmundit në Anfield.

Coutinho dhe Milner janë dy mesfushorët e ekipit të Jurgen Klopp, të cilët janë pjesë e përbërjes më të mirë të javës.

Shikoni ekipin e plotë më poshtë. /Gazeta Blic/

Screen-Shot-2016-04-15-at-15.14.16

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Podujeva pritet të vërshohet nga tifozët e zjarrtë të klubit tonë

Klubi i Futbollit, Ferizaj, ka njoftuar se janë gati për ndeshjen e nesërme ndaj Lirisë, në kuadër të barazhit. Ferizaj...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img