30,09,2023

100 të rinj nga Prizreni anëtarësohen në LDK

Must Read

Arban-Abrashi

Në ditën e shënimit të 26 vjetorit të themelimit të Lidhjes Demokratike të Kosovës në Prizren, kësaj partie i janë shtuar edhe 100 anëtarë të rinj.

Këtë e ka bërë të ditur zëdhënësi i Qeverisë së Kosovës, Arban Abrashi përmes një fotografie të postuar në rrjetin social Facebook.

“Urime 26 vjetori i LDK-së dega në Prizren. 100 të rinj pranuan librezat e anëtarësisë, kurse Unë dhe Besart Dreshaj u angazhuam në shkrepjen e kësaj fotoje rasti”, thuhet në mbishkrimin e fotografisë së publikuar nga Abrashi.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbi 41 milion euro është buxheti i Komunës së Ferizajt, i miratuar për vitin e ardhshëm

Këtë të premte është mbajtur mbledhja e rregullt e Kuvendit të Komunës së Ferizajt, e kryesuar nga kryesuesi Xhavit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img