02,12,2023

​Zaev: Zgjedhje të lira për dalje nga kriza

Must Read
Zoran Zaev

Sipas tij, mënyra e vetme për dalje nga kriza do të jetë përmes zgjedhjeve të besueshme dhe legjitime, ndërsa gjithçka tjetër ai thotë se është skenar i padëshiruar që mund t’i ndodh Maqedonisë, raporton AM, transmeton KosovaPress.

Zgjedhjet në Maqedoni ishte e paraparë të mbaheshin me 5 qershor, por partitë politike nuk i kishin dorëzuar listat e kandidatëve.

The post ​Zaev: Zgjedhje të lira për dalje nga kriza appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img