08,12,2023

​Siguri e lartë në ceremoninë e presidentit [FOTO]

Must Read

Inaugurim-780x439

Ceremonia e inaugurimit të presidentit Hashim Thaçi, që u bë sot në sheshin “Skënderbeu” është zhvilluar nën masa të rrepta sigurie.

Përveç bllokimit të rrugëve që të çojnë në shesh, Policia nuk ka lejuar as këmbësorët që të hyjnë në sheshin “Skënderbeu” e as atë “Nëna Terezë”.

Policë të shumtë janë parë jo vetëm nëpër rrugë por edhe mbi ndërtesat e larta si ajo e Qeverisë dhe Kuvendit./KosovaPress
snajperii

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia jep detaje për arrestimin e “baronit të drogës” në Kosovë: Iu gjetën një kallshnikov me dhjetëra fishek

Policia e Kosovës në Ferizaj ka dalë me detaje rreth arrestimit të Gëzim Çelës, ish-punonjësi i policisë shqiptare në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img