04,06,2023

​Presidentja përshëndetet me shoqërinë civile dhe mediat

Must Read

unnamed (1)

Atifete Jahjaga, që është në ditët e fundit si presidente e vendit, ka pritur në një ceremoni lamtumirëse, shoqërinë civile, aktorë e përfaqësues të mediave.

Ceremonia u mbajt në hotelin Emerald, ku ftesës iu përgjigjen shumë nga figurat e artit, shoqërisë civile dhe medias në Kosovë.

I pranishëm qe edhe deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Ilir Deda.

Nesër është dita e fundit që Atfiete Jahjaga mban postin e kryetares së shtetit. E një ditë më vonë, më 7 prill Hashim Thaçi do të marr mandatin e presidentit të vendit.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Podujeva pritet të vërshohet nga tifozët e zjarrtë të klubit tonë

Klubi i Futbollit, Ferizaj, ka njoftuar se janë gati për ndeshjen e nesërme ndaj Lirisë, në kuadër të barazhit. Ferizaj...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img