11,12,2023

​Manchester United ofron 88 milion euro për Higuain

Must Read

4-higuain

Manchester United është në kërkim të një sulmuesi goli dhe emri i fundit që po qarkullon në listën e tyre është ai i argjentinasit, Gonazlo Higuain.

Higuain ka zgjuar interesimin e Manchester Unitedit pas një sezoni të shkëlqyeshëm me ekipin nga Serie A.

Sipas mediave britanike, ekipi nga “Old Trafford” është i gatshëm të shpenzoj për ish sulmuesin e Real Madridit 70 milion paund (88 milion euro).

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Paraburim prej 40 ditësh për “baronin e drogës” Gëzim Çela, i cili dje u arrestua në Ferizaj

Paraburgim ndaj G.Ç., i kërkuar nga Republika e Shqipërisë në bazë të urdhër arrestit ndërkombëtar për shkak të veprave...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img