21,04,2024

​Igumenicë: Gjendet me kokë të prerë 25-vjeçari shqiptar

Must Read
Policia greke

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Gliki, në një stallë bagëtish, ku i riu shqiptar është gjetur nga fermerë të zonës me kokë të prerë.

Trupi u dërgua për ekspertizë mjeko-ligjore në qytetin e Selanikut.

Ndërkohë policia ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes.

The post ​Igumenicë: Gjendet me kokë të prerë 25-vjeçari shqiptar appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img